heb een vijver van 10m3 en wil een 3kamerfilter van 22o liter en later ook nog een vortex maaken van een groote regenton,heb 18 koi`s en 1steur van 70cm zou die filter dan wel groot genoeg wezen ,enkan ik ook een biotec 10 erop zeten inplaats van een 3 kamerfilter. 😎 😀
IK zou meer gaan voor de 3 kamer filter omdat vindt ik persoonlijk dat de biotec niet echt voor koivijver bestemd is ik denk wel dat de 3 kamer filter goed is .
groetjes
tom
Hoi,
Ik heb zelf een een virjver met 6 koi's en had daar een biotec 10 op staan.
Geen goed idee naarmate de vissen groter worden. Dat filter kan het niet aan! Dus ga in ieder geval voor een drie kamer filter. Ik vraag me alleen af of 220 liter filter op 10 kuub water met zoveel vis wel genoeg is.
heb nu een ton van 140 liter staan wil daar een vortex van maaken dan kom ik op 360 liter en heb dan nog wel 2 van die biobakje`s staan met pompen om eventueel bij te zetten dan kom ik in totaal van 420 liter.