Forum

koi met andere viss...
 

koi met andere vissen

Lid
Berichten: 7
Topic starter

hallo ik heb nu 2 kois ze leven er prima hebben veel ruimte en zijn 50-60 cm
ik heb nu een vraag vandaag heb ik er 10 goudwindes 5 schububkins 8-10 cm in de vijver gedaan maar eten die koi's die niet op. :confused:



Lid
Berichten: 240

Daar zou ik niet bang voor zijn hoor, die zullen ze echt wel met rust laten. Voornamelijk kuit enzo eten ze nog wel maar iets grotere visjes eten ze echt niet meer op.



Lid
Berichten: 7
Topic starter

gellukig maar dank je waterbeest maar tot hoeveel cm eet koi wel want ik ben aan het fokken en heb een aqaurium dus tot hoeveel cm moet het in de aqarium blijven ?



Lid
Berichten: 240

Het aquarium wordt meer gebruikt zodat de eitjes niet opgegeten worden en daarna om de groei te bevorderen vanwege het warmere water en dergelijke. Het ligt er dus net aan wat je wilt met de groei maar volgens mij kunnen ze veilig tussen 2 en 3 cm al naar de vijver. Zelf zou ik ze echter lekker lang laten groeien in het aquarium en wanneer het vijverwater lekker zomers warm is (indien mogelijk in NL 🙂 ) pas terug zetten.