The Pond Library

Vraag en Antwoord

vijver op terras va...
 




vijver op terras van appartement

Lid
Berichten: 10
Topic starter

Hallo iedereen,

Wij hebben op het terras van ons appartement een vijver van een 2000ltr , deze willen we vergroten naar ongeveer 3000ltr.
De vijver bestaat rondom uit bankirai , staat er nu een dikke 15jaar en is aan vervanging toe .Aan de ander kant staan plantenbakken ,ook uit bankirai en eveneens te vervangen .
Deze zondag hebben we een offertebespreking met afwerking massaranduba hout
Een andere firma die stelt voor om met composiethout van Duofuse te werken .
Heeft iemand ervaring met Duofuse ? Of toch beter met massaranduba hout of eventueel andere ?
Ikzelf wil een duurzaam produkt en waar weinig onderhoud aan is . Het terras zelf bestaat uit stenen tegels .
Graag jullie mening
Alvast bedankt daarvoor
Groeten


   
Lid
Berichten: 10
Topic starter

enkele foto's (lelijke)

Bijgevoegde bestanden


   
Lid
Berichten: 584

Eerst en vooral. Kan uw terras het gewicht dragen? 1 liter water is 1 kg, 3000 liter is 3 ton, alleen van het water. Komt daar nog het gewicht van de installatie en afwerking bij.
Duofuse lijkt mij in uw omstandigheden het ideale afwerkmateriaal.


   
Lid Admin
Berichten: 1307

Als je echt hout wilt lijkt padouk me ook mooi en als je kunststof wilt dan is Twinson ook heel goed toepasbaar.


   



The Pond Library

Als tuinliefhebber is een waterpartij zoals een vijver of waterornament essentieel om je tuin echt compleet te maken. Een vijver wordt pas echt tot leven gebracht met waterplanten, vijvervissen en waterdieren. En voor liefhebbers van prachtig gekleurde gekleurde koi, staan bekend als koi keepers.

Op de "Nieuw hier? Start hier!" pagina vind je een volledig overzicht van de meest interessante en populaire artikelen op de website.

De Vijvers en Koi Kennisbank bevat uitgebreide achtergrondinformatie over alle aspecten van de tuinvijver en de koi-hobby. Hier vind je basiskennis en uitleg over alle begrippen.