The Pond Library

Vraag en Antwoord

welk filter op een ...
 




welk filter op een koivijver van 8m3

Lid
Berichten: 1
Topic starter

hallo,

Ten eerste, geweldige site.

Ik ben voornemens een vijver te bouwen.
de vijver wordt ongeveer 8 kuub en ik wil er rekening mee houden dat er in de toekomst koi-karpers in komen.
Nu wil ik graag weten of bijvoorbeeld een powerclear 15000 filter dit aan kan of dat ik echt een meerkamerfilter moet maken/aanschaffen.
Dit in verband met de constructie van de vijver(grootte van de filterput wil ik liefst zo klein mogelijk houden).
Het mooie van dit filter is namelijk dat alles erin zit en dat hij lekker compact is.

graag uw reactie.

met vriendelijke groet,

henriko


   
Lid
Berichten: 1160

neen das niet genoeg
je hebt 8 * 3 uv licht nodig das dus 24 watt en ne filtoclear 15000 is maar 11

en de prijs 439€ :s

ik zou toch gaan voor een driekamerfilter voorafgegaan door een zeef met een TMC UV 30 erna

zoveel plaats neemt dat nu ook niet in


   



The Pond Library

Als tuinliefhebber is een waterpartij zoals een vijver of waterornament essentieel om je tuin echt compleet te maken. Een vijver wordt pas echt tot leven gebracht met waterplanten, vijvervissen en waterdieren. En voor liefhebbers van prachtig gekleurde gekleurde koi, staan bekend als koi keepers.

Op de "Nieuw hier? Start hier!" pagina vind je een volledig overzicht van de meest interessante en populaire artikelen op de website.

De Vijvers en Koi Kennisbank bevat uitgebreide achtergrondinformatie over alle aspecten van de tuinvijver en de koi-hobby. Hier vind je basiskennis en uitleg over alle begrippen.