Kan ik een vuilwaterpomp in een meerkamer filter (verbonden aan een bodemdrainage) plaatsen om zo een gravitysysteem te verkrijgen? Zo ja in welke van de drie kamers? eerste kamer is borstels, tweede is matten en derde lava korrels. TIPS hierover zijn welkom!
Op dit moment heb ik een plantenvijver met wat vis. Ook bij mij heeft het KOI virus toegeslagen. De vijver wordt zeer binnenkort kompleet opnieuw opgetrokken en omgetoverd in een KOI vijver. Helaas is mijn tuin niet erg groot en zal dus niet te veel KOI uit kunnen zetten (+/- 10m3 vijver).
Veel vijver plezier
Evert-Jan
Dompelpompen of vuilwaterpompen zijn geen geschikte vijverpompen Evert-Jan.
Bedankt voor uw antwoord, maar dat van de dompelpomp heb ik zelf al in een vroeg stadium ondervonden. Ik bedoel hier dus geen dompelpomp type, maar een (vuilwater) beeklooppomp van 3800 l/u. Deze is 2 maanden oud en zou hem toch graag hergebruiken. EVentueel samen met een lichtere pomp om een hogere capaciteit te behalen.
Evert-Jan
Hoeveel watt verbruikt die beeklooppomp Evert-Jan?
75 watt