The Pond Library

Vraag en Antwoord

Nog een vraag over ...
 




Nog een vraag over een zeef

Lid
Berichten: 119
Topic starter

Is er iemand die ervaring heeft met de sieve die in dit attachment staat? Het is een pompgevoede zeef en is niet zo duur als gravity gevoede systemen.

Tjek hem anders eens op: http://www.budgetvijver.nl/nl/dept_69.html

Alvast bedankt!!!

Bijgevoegde bestanden


   
Lid
Berichten: 36

kijk eens op aquadiscount.nl , die hebben een gravity gevoerde 200 micron zeef voor 360 euro. 🙂

gegroet ruud


   
Lid
Berichten: 29

Ik heb er een van 262 euro gekocht bij kejo-koi in Klein-Gelmen Limburg.


   
Lid
Berichten: 130

froggie wrote: Is er iemand die ervaring heeft met de sieve die in dit attachment staat? Het is een pompgevoede zeef en is niet zo duur als gravity gevoede systemen.

Tjek hem anders eens op: http://www.budgetvijver.nl/nl/dept_69.html

Alvast bedankt!!!

Ik heb er zo eentje bijne een seizoen draaien en ben er zeer tevreden over!!!


   
Lid
Berichten: 35

Ik heb deze zeef ook sinds een maand of 3

Heb er een aquamax 10.000 en een aquamaxima 7500 opstaan en dit gaat erg goed. Wel om de paar dagen het vuil van de zeef afhalen. Is binnen een paar seconden gebeurd. Als ik er nog een zou kopen zou ik er een nemen met een vuilaflaat zoals die van 360 euro hier boven.


   
Lid
Berichten: 10

Heeft iemand dat ding van Aqua-discount al? En zit er een originele zeefplaat in of is het een immitatie, en kan iemand wellicht een fotootje plaatsen waarbij je het bovenaanzicht hebt van dat ding?

gr.

Etienne


   
Lid
Berichten: 35

Heb ooit een met die man gemailt en zei dat de zeven van Estrad kwamen.

Heb hem nooit in de pratijk gezien. Wel ff een blik op geworpen in de beeksebergen.


   
Lid
Berichten: 119
Topic starter

Allemaal bedankt voor de reacties!! Ben weer wat verder gekomen. Was inderdaad ook wel van plan om er 1 te kopen met een vuilaflaat scheelt volgens mij een hoop werk ten opzichte van die zonder (zoals de Compact Sieve 2 ofzo).


   
Lid
Berichten: 36

ik heb er een (aquasieve) gekocht maar is nog niet geplaatst ziet er wel goed uit, die man had de zeef er uit gehaald en naast die van de zeef van 900 euro (geloof estrosieve of zoiets) gehouden en het is dezelfde zeef.....binnenkort kreeg hij ook losse zeven die van 200 naar 500 micron gingen die konden er ook in.

er zit ook een vuiluitlaat op froggie.

weet niet hoe ik een foto moet plaatsen etienne, ik heb wel een digitale camera dus de foto maken is geen probleem.

gegroet,

ruud


   



The Pond Library

Als tuinliefhebber is een waterpartij zoals een vijver of waterornament essentieel om je tuin echt compleet te maken. Een vijver wordt pas echt tot leven gebracht met waterplanten, vijvervissen en waterdieren. En voor liefhebbers van prachtig gekleurde gekleurde koi, staan bekend als koi keepers.

Op de "Nieuw hier? Start hier!" pagina vind je een volledig overzicht van de meest interessante en populaire artikelen op de website.

De Vijvers en Koi Kennisbank bevat uitgebreide achtergrondinformatie over alle aspecten van de tuinvijver en de koi-hobby. Hier vind je basiskennis en uitleg over alle begrippen.