The Pond Library

Vraag en Antwoord

zuurstofplanten in ...
 




zuurstofplanten in de winter

Lid
Berichten: 30
Topic starter

Als 1ste jaar vijverbezitter weet ik nog niet goed wat aan te vangen met de zuurstofplanten in de winter. Moeten deze eruit of overwinteren ze? Ze zijn nu uitgegroeid tot grote bossen, bijna een oerwoud. En wat met de drijfplanten?


   
Lid
Berichten: 91

hallo christine

Zuurstofplanten kan je gewoon in de vijver laten ( mits hij diep genoeg is in iedergeval 70 cm ) kunnen prima overwinteren, je kan ze uitdunnen als het er teveel zijn.
Drijfplanten overleven vorst niet

Gr Cobuus


   
Lid
Berichten: 30
Topic starter

Dank je wel Cobuus voor de info. De vijver is in het midden 80cm, maar de meeste zuurstofplanten staan op 60cm. Ik zal ze wat dieper moeten zetten dan.


   
Lid
Berichten: 584

Het hangt er vanaf welke zuurstofplanten je hebt, normaal mogen die ook op -60 blijven staan.


   



The Pond Library

Als tuinliefhebber is een waterpartij zoals een vijver of waterornament essentieel om je tuin echt compleet te maken. Een vijver wordt pas echt tot leven gebracht met waterplanten, vijvervissen en waterdieren. En voor liefhebbers van prachtig gekleurde gekleurde koi, staan bekend als koi keepers.

Op de "Nieuw hier? Start hier!" pagina vind je een volledig overzicht van de meest interessante en populaire artikelen op de website.

De Vijvers en Koi Kennisbank bevat uitgebreide achtergrondinformatie over alle aspecten van de tuinvijver en de koi-hobby. Hier vind je basiskennis en uitleg over alle begrippen.