The Pond Library

Vraag en Antwoord




Zieke koi

Lid
Berichten: 16
Topic starter

Hoi,

Ik heb een koi met een rare plek op de flank, de rechter voor vin heeft ook zo'n vlek, heeft iemand een idee wat dit is en hoe te behandelen?
Zie foto.

Bedankt,

Ronald

Bijgevoegde bestanden


   
Lid
Berichten: 584

Lijkt op karperpokken. Wanneer de watertemperatuur omhoog gaat zou het moeten verdwijnen.


   



The Pond Library

Als tuinliefhebber is een waterpartij zoals een vijver of waterornament essentieel om je tuin echt compleet te maken. Een vijver wordt pas echt tot leven gebracht met waterplanten, vijvervissen en waterdieren. En voor liefhebbers van prachtig gekleurde gekleurde koi, staan bekend als koi keepers.

Op de "Nieuw hier? Start hier!" pagina vind je een volledig overzicht van de meest interessante en populaire artikelen op de website.

De Vijvers en Koi Kennisbank bevat uitgebreide achtergrondinformatie over alle aspecten van de tuinvijver en de koi-hobby. Hier vind je basiskennis en uitleg over alle begrippen.