The Pond Library

Forum

Meldingen
Alles wissen




wie kan mij helpen

 

(@tim-bisschop)
Active Member
Deelgenomen: 14 jaar geleden
Berichten: 10
Topic starter  

goeie dag,

zal me even voorstellen ben tim bisschop
heb net mijn vijver klaar.nu heb ik zaterdag nieuwekoi,s gehaald.
vijver heb ik laten draaien daarvoor,ivm met de baterieen.
nu eten mijn koi,s wel goed,alleen lijkt het wel of ze scheuren over de bodem,,,dit doen ze niet aan de rand van de vijver.bij het voeren zie ik geen aparte zaken aan de vis.

kan dit nog te maken hebben,,dat ze moeten wennen??of is het speelsigheid??

tevens heb ik mijn waardes gecontrleerd deze zijn goed.
en als ik wat zout toevoeg is dit verstandig.

hoop graag wat van jullie te horen,,met vriendlijke grt tim
alvast bedankt


   
Citeren
(@padde)
Reputable Member
Deelgenomen: 16 jaar geleden
Berichten: 310
 

Hallo,
Het schuren van vissen kan veroorzaakt worden door parasieten, laat een afstrijkje maken en houd het goed in de gaten.

succes ermee

grtz


   
BeantwoordenCiteren
(@hokie)
Honorable Member
Deelgenomen: 15 jaar geleden
Berichten: 646
 

Moi,

Welkom op het forum.
Het kan zijn dat er parasieten/bacterien op de koi zitten. Deze kunnen al meegekomen zijn bij de dealer. Zou zoals Padde zegt een afstrijkje laten maken om te kijken wat de oorzaak is.

Hokie


   
BeantwoordenCiteren
(@tim-bisschop)
Active Member
Deelgenomen: 14 jaar geleden
Berichten: 10
Topic starter  

hey hey,

heb even een uitstrijkje laten maken.
was niks aan de hand,waarschijnlijk toch een beetjh stress,en zal de boel goed in de gaten blijven houden.

grtjes tim


   
BeantwoordenCiteren
(@hokie)
Honorable Member
Deelgenomen: 15 jaar geleden
Berichten: 646
 

Moi Tim,

Goed om te horen. Misschien denk je nu, had ik het maar niet gedaan, maar nu weet je het zeker. Tevens weet je nu dat de vissen gezond zijn.
Veel plezier met je vijver en koi.
Laat eens een foto zien, wil je? Dat vinden we zeker leuk.

Hokie


   
BeantwoordenCiteren



The Pond Library

Als tuinliefhebber maak je een tuin pas echt compleet met een waterpartij in de vorm van een vijver of water ornament. Een vijver maak je pas echt af met waterplanten, vijvervissen en waterdieren. De liefhebbers van prachtig gekleurde koi noemen we koi keepers.

De Nieuw hier? Start hier! pagina geeft je een compleet overzicht van de interessantste en meest populaire artikels op de site

De Vijvers en Koi Kennisbank zit boordevol achtergrondinformatie over alle aspecten van de tuinvijver en koi hobby. Dit is de basiskennis en uitleg over alle begrippen.

Wat wil je weten?

Heb je een specifieke vraag of vind je geen antwoord op je vraag via deze site dan help ik je graag een oplossing te zoeken.