The Pond Library

Vraag en Antwoord




goudwinde

Lid
Berichten: 38
Topic starter

het valt mij op dat er al enkele dagen een goudwinde zich afzonderd van de rest van de vissen,m.a.w hij blijft zo stil op dezelfde plaats liggen in ondiep tussen de planten van mijn plantenfilter.is dit normaal of is er iemand die dit ook voorgehad heeft.
alvast bedankt voor de reakties


   
 josl
Lid
Berichten: 569

hallo,

als een vis zich afzonderd van de groep, dan scheelt er iets.
probeer hem te vangen en onderzoek hem op parasieten,schimmels,zweren,huidtroebeling,enz.
goed in de gaten houden of hij nog eet.

succes

groetjes


   
Lid
Berichten: 38
Topic starter

het is slecht afgelopen.deze middag als ik thuiskwam lag hij dood.op eerste zicht zag ik er niets aan maar als ik van dicht keek zag ik "schimmel"?,kleine witte haarige vlekjes ,een stuk of 2.bij de andere vissen zie ik niets.
jammer het was een van>25cm. dat is nu de keerzijde van de vijver zeker.toch bedankt voor de reaktie Josl


   



The Pond Library

Als tuinliefhebber is een waterpartij zoals een vijver of waterornament essentieel om je tuin echt compleet te maken. Een vijver wordt pas echt tot leven gebracht met waterplanten, vijvervissen en waterdieren. En voor liefhebbers van prachtig gekleurde gekleurde koi, staan bekend als koi keepers.

Op de "Nieuw hier? Start hier!" pagina vind je een volledig overzicht van de meest interessante en populaire artikelen op de website.

De Vijvers en Koi Kennisbank bevat uitgebreide achtergrondinformatie over alle aspecten van de tuinvijver en de koi-hobby. Hier vind je basiskennis en uitleg over alle begrippen.