Ik heb 3 steurvissen. één gewone (+- 1m) dan één albino en één diamantsteur van zo'n 30 cm grootte. Hoe kan je dergelijke vissen uit je hand laten eten. De grootste laat zich gemakkelijk strelen. De kleinere blijven op de bodem of het diepste gedeelte van de vijver.
Wie heeft ervaring of tips om die vissen uit je hand te laten eten. Met mijn koi lukt dat zeer goed. Die zijn heel tam.
thx
Ik heb altijd horen zeggen dat je ofwel een steur hebt die graag bovenkomt en handtam kan worden ofwel een steur die liever op de bodem vertoeft en minder handtam te krijgen is.
Ik heb dit ook meegemaakt verleden jaar een steur gekocht en deze is pas dit voorjaar naar boven komen zwemmen om uit onze hand komen eten.
Verleden jaar hebben we hem helemaal niet gezien dus geduld .