Forum
Hallo,
ik ben van plan in mijn nieuwe vijver een diamantsteur te houden!
Hoe groot kan deze max worden? Een sterlet kan max 60cm worden heb ik ergens gelezen en andere soorten groter.
Hoe groot moet ook de vijver zijn? Op sommige sites staat dat ie 10 x zijn eigelijke lichaamslengte moet kunne zwemmen maar moet dat in de breedte en/of de lengte zijn of de diameter? Dit wordt mijn vijver De oude vijver wordt plantenfilter dus daar moet je niet naar kijken.
Mvg, Thomas
de steur moet 10 maal zijn lichaamslengte kunnen zwemmen zonder zich te moeten draaien. Jij hebt een meter of 6 7 dus das wel ok, je moet alles nu zo minitieus niet opvolgen wat er in de boeken staat ook natuurlijk.
Aah ok, bedankt!
Hij kan 1,5m tot maximum 2m groot worden, maar ik heb persoonlijk nog nooit 1 gezien van meer dan 1 meter.
Sterlets kunnen in optimale omstandigheden ook 1 meter groot worden hoor, hoewel het merendeel toch zo groot niet wordt en inderdaad rond de 60 cm blijft hangen.
Ok, allemaal bedankt voor de respons!
Thx, Thomas