The Pond Library

Forum


Meldingen
Alles wissen




UV-lamp

 

(@frankhingene)
Active Member
Deelgenomen: 18 jaar geleden
Berichten: 13
Topic starter  

Hallo beste vijverliefhebbers.Graag zou ik eens willen weten wanneer jullie starten met de UV-lamp te gebruiken?


   
Citeren
(@klompken)
Eminent Member
Deelgenomen: 17 jaar geleden
Berichten: 38
 

ik heb ze werken van midden maart, normaal denk ik tot midden oktober.

klompken


   
BeantwoordenCiteren
(@webmaster)
Noble Member Admin
Deelgenomen: 24 jaar geleden
Berichten: 1307
 

Vanaf eind maart tot begin november


   
BeantwoordenCiteren

The Pond Library

Als tuinliefhebber maak je een tuin pas echt compleet met een waterpartij in de vorm van een vijver of water ornament. Een vijver maak je pas echt af met waterplanten, vijvervissen en waterdieren. De liefhebbers van prachtig gekleurde koi noemen we koi keepers.

De Nieuw hier? Start hier! pagina geeft je een compleet overzicht van de interessantste en meest populaire artikels op de site

De Vijvers en Koi Kennisbank zit boordevol achtergrondinformatie over alle aspecten van de tuinvijver en koi hobby. Dit is de basiskennis en uitleg over alle begrippen.

Wat wil je weten?

Heb je een specifieke vraag of vind je geen antwoord op je vraag via deze site dan help ik je graag een oplossing te zoeken.