The Pond Library

Forum


Meldingen
Alles wissen




Help me het topic terugvinden

 

(@plonsje)
Estimable Member
Deelgenomen: 19 jaar geleden
Berichten: 57
Topic starter  

Na ene lange afwezigheid ben ik er weer.

Ik heb vroeger eens een topic gezien over hoe je een raam in je koi-vijver kan aanbrengen om zo de vissen te zien. Weet iemand nog waar hij staat? Ik kan hem niet vinden. Of iemand zelf ervaringen en foto's van de werkwijze?


   
Citeren
 DNNS
(@dnns)
Honorable Member
Deelgenomen: 19 jaar geleden
Berichten: 583
 

Hoi Plonsje,

Heel simpel. Gewoon de zoekfunctie gebruiken, bovenaan in het menu.
http://www.pondlibrary.be/ned/forum/showthread.php?t=2884&highlight=raam

Dennis


   
BeantwoordenCiteren
(@plonsje)
Estimable Member
Deelgenomen: 19 jaar geleden
Berichten: 57
Topic starter  

zoekfunctie gaf geen wijsheid, gebruikte wel het tekstveld in de rechterbovenhoek. Vandaar mss. Alvast bedankt om het topic terug te vinden 🙂


   
BeantwoordenCiteren
 DNNS
(@dnns)
Honorable Member
Deelgenomen: 19 jaar geleden
Berichten: 583
 

You're welcome 🙂

Dennis


   
BeantwoordenCiteren

The Pond Library

Als tuinliefhebber maak je een tuin pas echt compleet met een waterpartij in de vorm van een vijver of water ornament. Een vijver maak je pas echt af met waterplanten, vijvervissen en waterdieren. De liefhebbers van prachtig gekleurde koi noemen we koi keepers.

De Nieuw hier? Start hier! pagina geeft je een compleet overzicht van de interessantste en meest populaire artikels op de site

De Vijvers en Koi Kennisbank zit boordevol achtergrondinformatie over alle aspecten van de tuinvijver en koi hobby. Dit is de basiskennis en uitleg over alle begrippen.

Wat wil je weten?

Heb je een specifieke vraag of vind je geen antwoord op je vraag via deze site dan help ik je graag een oplossing te zoeken.