PDA

View Full Version : Zieke Goudvis


Ronald Veldhuizen
04-03-2001, 16:10
Hallo,

Ik heb een goudvis, nu al zo'n 15 jaar, en sinds een maand of vier heeft deze wittige uitstulpingen op de huid. Ik heb de vis al die tijd al in quarantaine. Ik heb als medicijn nu al een tijd SAPRO van Velda gebruikt, de symptomen zijn wel minder geworden maar het genezings proces lijkt niet verder te vorderen. Wat kan ik doen om de vis toch gezond te krijgen?

Met vriendelijke groet,

Ronald Veldhuizen

Eric B.
05-03-2001, 20:27
Halo
Ik weet niet hoelang je deze behandeling al doet, maar een ziekte kan soms langzaam genezen. Zeker bij koud weer. Een herhaling kan soms nodig zijn

Ronald Veldhuizen
06-03-2001, 20:47
Hallo,

Ik heb de vis nu al zo'n 3 maanden apart zitten en de behandeling al een aantal keren herhaald. Een enkele keer zelf met een hogere dosering dan was aangegeven.
De temperatuur is nooit beneden de 7 graden geweest. Maar misschien zou ik inderdaad nogwat geduld moeten oefenen.

Met vriendelijke groet,

Ronald Veldhuizen